O zi în dar

Proiectul “O zi în dar” a luat naștere din dorința de fi alături de copiii din centrele de plasament Clujene. Deși nimeni nu poate lua locul familiei, ne propunem sa le oferim copiilor  “O zi în Dar”,  zi care este  dedicata doar lor, in care sa descopere ca lumea poate fi un loc mai frumos, mai cald, mai colorat și mai viu.

“Asociația Pahumi”, vine în ajutorul lor și va fi gazda  pentru “O zi în Dar”. Astfel, se vor putea bucura de tortul mult visat, de masa îmbelșugata, de jocuri și activități recreative, menite sa le redea pofta de a zâmbi și a doua zi, dar și în cele care vor urma.  In fiecare luna le oferim posibilitatea copiilor sa se bucure de o zi de nastere inedita  cu multe surprize.

Donatiile se pot face in contul Asociației:  RO77BTRLRONCRT0497985601